Rocznice

wtorek, 18 lutego 2014

Strasznie się cieszę, że wreszcie znalazłam chwilę i mogę dopieścić swojego bloga. Troszkę zaniedbałam Was, gdyż w szkole przyjmowaliśmy gości z Comeniusa i cały tydzień mieliśmy urwanie głowy. Jak wracałam do domu to była to bardzo późna godzina i na nic już nie miałam ochoty. Ale już obiecuję poprawę... mam kilka prac, które czekają w kolejce, zatem szykujcie się.

Ponadto serdecznie dziękuję, którzy mają ochotę wziąć udział w mojej zabawie. Oczywiście zapraszam, do końca jeszcze kilkanaście dni zostało...

A oto pudełeczko wykonane dla rodziców Ani z okazji 30 rocznicy ślubu:

I oczywiście zapraszam do mojej zabawy:środa, 13 listopada 2013

Oto pudełko na piękną okazję - Diamentowych Godów, zamówione przez naszych dobrych znajomych. Co wy na to?

sobota, 03 sierpnia 2013

I to już ostatni wpis. Kartka kolorystycznie związana z okazją, a mianowicie Złote Gody. Zamówiona również przez Panią Iwonę. Serdeczne życzenia dla Jubilatów 50'tej rocznicy Ślubu dla Krystyny i Stanisława. I oto zdjęcia:

Dzisiaj dodaję kolejny wpis gdyż w nocy wyjeżdżamy na urlop na kilka dni nad nasze polskie morze. Licząc, że pogoda się nie załamie odpoczniemy w gronie znajomych. Dlatego też, będzie tutaj mały przestój, ale po powrocie pojawi się moje pierwsze CANDY, na które chętnie zapraszam już teraz. Dość na ten temat, teraz pora na karteczkę. Jest to jedna z prac na specjalne zamówienie. Kartka na okazję rocznicową w odcieniach koralu gdyż rocznica ślubu jest 35'ta czyli Koralowe Gody. Mam nadzieje, że spodoba się adresatom kartki Pani Jagodzie i mężowi Leszkowi, jak i zamawiającej Pani Iwonie. Z najlepszymi życzeniami w dniu rocznicy na blog wędrują zdjęcia:

piątek, 19 kwietnia 2013

Witam!

W wolnej chwili powstają kolejne karty. Oto jedna z nich w kolorach fioletu, kremu i zieleni. Praca zamówiona przez koleżankę z pracy. Co wy na to?

poniedziałek, 08 kwietnia 2013

A oto i owoc dzisiejszego popołudnia. Wykonałam kartę zamówioną przez znajomą babci na 55'tą rocznicę Ślubu. Pani życzyła sobie jak zawsze dość optymistyczną i kolorową kartkę.

niedziela, 03 lutego 2013

Witam po krótkiej przerwie.

Już niedługo Walentynki... i z tejże okazji powstają pierwsze prace:

czwartek, 20 września 2012

Mój kolejny exploding box, któremu poświęciłam dość dużo czasu, ale dzięki temu efekt mnie bardzo zadowolił. Użyłam tutaj pięknych papierów w kropeczki, które nadają pracy lekkości. Osobiście przypadły mi te papiery bardzo do gustu. Muszę jeszcze dodać, że pudełeczko wykonałam dla znajomych mojej mamy i moich. Liczę, że karta spodoba się zarówno im jak i Nowożeńcom, którym z tego miejsca życzę dużo szczęścia na Nowej Drodze Życia.

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie.

czwartek, 13 września 2012

Dzisiaj kolejna karta rocznicowa! W nowych kolorach, które już bardzo przypadły mi do gustu, a mianowicie pomarańcz i wszelaka zieleń. Co sądzicie?

Pozdrawiam!

Witam po bardzo długiej przerwie, spowodowanej brakiem czasu dla przyjemności i powrotem do pracy i moich dzieciaczków! W międzyczasie wykonałam kilka kartek, ale niestety nie znalazłam czasu aby je sfotografować... także w celu postanowienia poprawy postanowiłam stanąć na głowie i sfotografowałam pracę z okazji 55'tej rocznicy Ślubu, czyli rocznicy Szmaragdowej.

Oto i ona:

Pozdrawiam!

poniedziałek, 06 sierpnia 2012

Zatem po przyjemnym trzeba było przejść do równie przyjemnych rzeczy. Czyli po urlopowym leniuchowaniu oddałam się twórczej pasji. I tak oto wykonałam karteluchnę z okazji 50 rocznicy Ślubu. Pracę zamówiła sąsiadka, która lubi kolorowe karty. Zatem praca będzie bazować na czerwieniach, różach i bieli. Będzie to także karta stelażowa :) A tak prezentuje się w całości:

Tagi

tekst
Zapraszam do zabawy!


O sobie:
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i plastyki, świeżo po studiach i w ich trakcie, ciągle zabiegana,
a jednak znajdująca czas na przyjemności... i przede wszystkim, od ponad roku pochłonięta pasją tworzenia...
kontakt: Beata Pieprzyk - majcherczyk.b@gmail.com
lub kartkownia.art@gmail.com


Uwaga!
Wszystkie prace umieszczone na niniejszym blogu są tylko i wyłącznie moją własnością. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie w jakikolwiek sposób zdjęć, tekstów bez wyrażenia mojej zgody jest niedozwolone!


Wyróżnienia:


Od Ani z Papierowego blogu


Od Handemande, czyli moja przygoda z biżuterią


Zakupuję u:

teksttekst

Polecam katalog blogów

tekst

Polecam:

tekst


Candy:

tekst
31.01.2014
tekst
31.01.2014