Podziękowania

niedziela, 12 maja 2013

Dzisiaj prezentuje Wam trzy prace w pudełeczkach wykonane na specjalne zamówienie. Z życzeniami powodzenia na obronie zamieszczam poniższe zdjęcia. Mam również nadzieje, że prace będą się podobać. Pozdrawiam

wtorek, 26 czerwca 2012

Ta praca to kolejne podziękowanie, przygotowane na specjalną prośbę dla znajomej z pracy, która podobnie jak ja tydzień temu, w czwartek zasili magisterskie grono. Dlatego trzymając kciuki karta ląduje na mym blogu.

Także Droga Dagmarko życzę Tobie i Twoim seminaryjnym koleżankom powodzenia!  I mam nadzieje, że karta będzie się podobać Tobie, koleżankom ale przede wszystkim Pani promotor!

Pozdrawiam!

środa, 20 czerwca 2012

Witam!

Dzisiejsza praca jest wykonana dla mnie i mojej grupy dziewcząt, która jutro będzie zacięcie bronić tytułu Pań Magisterek Pedagogiki! Jest to podziękowanie dla naszego promotora.

A w ramach odstresowania i rozluźnienia sytuacji postanowiłam umieścić tutaj ten wpis. Ciekawa jestem co na to moje Panie!

Tagi

tekst
Zapraszam do zabawy!


O sobie:
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i plastyki, świeżo po studiach i w ich trakcie, ciągle zabiegana,
a jednak znajdująca czas na przyjemności... i przede wszystkim, od ponad roku pochłonięta pasją tworzenia...
kontakt: Beata Pieprzyk - majcherczyk.b@gmail.com
lub kartkownia.art@gmail.com


Uwaga!
Wszystkie prace umieszczone na niniejszym blogu są tylko i wyłącznie moją własnością. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie w jakikolwiek sposób zdjęć, tekstów bez wyrażenia mojej zgody jest niedozwolone!


Wyróżnienia:


Od Ani z Papierowego blogu


Od Handemande, czyli moja przygoda z biżuterią


Zakupuję u:

teksttekst

Polecam katalog blogów

tekst

Polecam:

tekst


Candy:

tekst
31.01.2014
tekst
31.01.2014