Komunijne

wtorek, 28 maja 2013

I kolejny box, tym razem komunijny dla dziewczynki.

niedziela, 05 maja 2013

I kolejna komunijna karta dla Konrada z najlepszymi życzeniami na tę okazję.

piątek, 26 kwietnia 2013
wtorek, 05 czerwca 2012

Dobry wieczór!

Po ciężkim dniu wiosennych porządków postanowiłam dodać już ostatnią z kart komunijnych wykonaną dla Natalki ;) Karta wykonana techniką quillingu oczywiście! Zamieściłam na niej kielich, świecę, kiść winogron, kilka stokrotek, gałązki i pąki kwiatowe. A  oto i efekt:

Pozdrawiam cieplutko w ten deszczowy wieczór. I cierpliwie czekam na komentarze ;)

Dodam jeszcze, że na kartce powyżej możecie zaobserwować mój zmieniony znak wodny z nazwą blogu: www.kartkownia.blox.pl! Tu składam podziękowaniu tacie mojego narzeczonego, ot co... ;) Trzeba by też już pomyśleć o pieczątce... hmm... może wreszcie narzeczony wykona mi jej projekt.

piątek, 18 maja 2012

Witam!

Dziś przedstawiam już chyba ostatnie dwie prace komunijne. Jedna przeznaczona wyłącznie dla chłopca z uwagi na to, że wykorzystałam do jej stworzenia kolor niebieski. Druga natomiast może być i dla dziewczynki i dla chłopca. Kartka bazuje na świecy i kielichu z opłatkiem bądź tylko kielichu. Do ozdobienia wykorzystałam kilka stokrotek. No cóż... zapraszam do oglądania i komentowania :)

Pozdrawiam.Tagi: komunia
23:41, beatowynik , Komunijne
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 01 maja 2012

Kolejna kartka komunijna. Tym razem przeznaczona dla chłopca. Wykonałam ją w podobnym stylu jak wcześniej zamieszczoną kartę. Różnią się one, w zasadzie, jedynie kolorami. Tutaj jest błękitny papier wytłoczony dzięki big shot'owi, a praca wcześniej ma dodatki różowe. Nie mogło zabraknąć cech charakterystycznych dla I Komunii Świętej, a mianowicie o kielichu, opłatku oraz świeczki. Wszystko to ozdobiłam trzema stokrokami, kilkoma gałązkami, na których znalazły się delikatne pączki kwiatów. Pozdrawiam... 

22:09, beatowynik , Komunijne
Link Dodaj komentarz »

Witam!

Po krótkiej nieobecności postanowiłam wrzucić kilka kartek. Przerwa ta spowodowana była majówką, a konkretniej przed majówkowym wyjazdem ze znajomymi. Słowem podsumowania: wyjazd pierwsza klasa! Aż żal było wracać... Lecz jednak rzeczywistość wzywała i oto jestem. Dzisiaj prezentuję kartę komunijną w kolorystyce różu, co świadczy o tym, iż jest ona dla dziewczynki. Umieścilam tutaj kielich z opłatkiem oraz świeczkę. Ponadto można znaleźć tutaj 3 stokrotki, kilka liści i gałązek oraz oczywiście motylki.

Pozdrawiam.

czwartek, 26 kwietnia 2012

Dobry wieczór... Dzisiaj, o tejże późnej godzinie chciałabym zaprezentować jedną z pierwszych kartek komunijnych. To świadczy o tym, iż za pasem najpiekniejszy miesiąc w roku - maj. Uwielbiam ten iście wiosenny miesiąc z wielu powodów. Jednego nie zdradzę, ale ten kolejny to zieleń, lekki powiew wiatru, kwitnące magnolie, piękne tulipany, mojowy deszczyk, pierwsze motyle i kolory, które pojawiają się wokół nas... Ach, będzie pięknie... co ja piszę, już jest pięknie! Ależ się rozmarzyłam... wrócmy jednak do karty, która jest w kolorach bieli, srebra i błękitu. Z uwagi na ten ostatni kolor, karta przeznaczona jest dla chłopca. Wykonałam na niej świecę oraz kielich z opłatkiem, 5 stokrotek oraz kilka pączków kwiatów na gałązkach. Wykorzystałam także wykrojnik oraz wytłoczyłam motyw kwiatowy na srebrnym papierze.To tyle na dziś, zatem...

Dobranoc :)

piątek, 20 kwietnia 2012

Witam!

Dziś przedstawiam kartkę komunijną dla dziewczynki, o czym świadczą kolory różu i bieli. Karta jest dużego formatu. Do jej wykonania wykorzystałam świecę i kielich z opłatkiem. Do ozdobienia użyłam stokrotek, róż i motylków. Ponadto wkradło się mi tutaj troszkę symetrii. Można ją dojrzeć przy gałązkach, na których umieściłam 4 pąki kwiatowe z jednym listkiem.

Pozdrawiam

Tagi

tekst
Zapraszam do zabawy!


O sobie:
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i plastyki, świeżo po studiach i w ich trakcie, ciągle zabiegana,
a jednak znajdująca czas na przyjemności... i przede wszystkim, od ponad roku pochłonięta pasją tworzenia...
kontakt: Beata Pieprzyk - majcherczyk.b@gmail.com
lub kartkownia.art@gmail.com


Uwaga!
Wszystkie prace umieszczone na niniejszym blogu są tylko i wyłącznie moją własnością. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie w jakikolwiek sposób zdjęć, tekstów bez wyrażenia mojej zgody jest niedozwolone!


Wyróżnienia:


Od Ani z Papierowego blogu


Od Handemande, czyli moja przygoda z biżuterią


Zakupuję u:

teksttekst

Polecam katalog blogów

tekst

Polecam:

tekst


Candy:

tekst
31.01.2014
tekst
31.01.2014