Ślubne

niedziela, 15 września 2013

Z życzeniami dla Pary Młodej kolejny box w różu:

I kolejny raz przypominam, do znudzenia:

Jak obiecałam kolejne prace zamówione przez Marlenkę:I oczywiście zapraszam:piątek, 13 września 2013

Witam moich "Odwiedzaczy"

W dniu dzisiejszym pudełeczko ślubne wykonane na zamówienie Marlenki, znajomej z LO. Ja nie wiem czy ona wie co robi, ale tą zbrodnie popełniła już drugi raz. Mam nadzieje, że praca ta i inne, które niedługo się tu pojawią będą się podobać i jej jak i Parze Młodej. I oczywiście z tego miejsca życzę tego co najlepsze na Nowej Drodze Życia. A oto zdjęcia:

I przypominam o moim Candy:środa, 11 września 2013

I dzisiaj dla Was mam box w zieleni po raz kolejny z pomidorkami i balonikami, co by się ktoś nie zdziwił... co wy na to? Dzisiaj krótko... jutro kolejna dawka bo ostatnio mam twórcze dni i dużo prac czeka na swoją kolej :)

wtorek, 10 września 2013

Witam i oto przedstawiam kolejną pracę ślubną... ale wcześniej z tego miejsca Młodej Parze najlepsze życzenia chciałabym złożyć. Ponieważ nieskromnie przyznam, że pracą jestem zachwycona i dlatego też postanowiłam zgłosić ją do wyzwania: http://adieforasketch.blogspot.com/2013/09/challenge-16.html 

Oto praca:

Kartka zgłoszona została do wyzwania:Według mapki:Będziecie trzymać kciuki, bo to moje pierwsze wyzwanie, do którego przystąpię.

piątek, 30 sierpnia 2013

Przerywam ciszę... i dzisiaj mam dla Was dość nietypowy box bo na prośbę Pani Joanny wykonany z pomidorkami i balonami. Mam nadzieje, że będzie się podobał. Co wy na to?

środa, 21 sierpnia 2013

Dziś kolejna kartka ślubna w kolorach różu i mięty. Co wy na to?

wtorek, 20 sierpnia 2013

I tak oto powstała dla Andurków kartka ślubna dla ich znajomych (chyba). Z tego miejsca najlepsze życzenia dla Pary Młodej i oczywiście foto karty.

piątek, 02 sierpnia 2013

Moja inspiracja kolorystyczna sięgnęła bieli, różu i mięty. Muszę nieskromnie powiedzieć, że zachwyciłam się tą kompozycją ślubną. Chyba jak każdą moją pracą. To tak cieszy!

czwartek, 04 lipca 2013

Oto i pierwszy, inny niż wszystkie boxy ślubne, box imieninowy od kochającej żony dla męża. Jest słodki :D

czwartek, 20 czerwca 2013

Kolejna karta ślubna w odcieniach fioletu. Praca jest bardzo elegancka, w sam raz na letni ślub.

15:22, beatowynik , Ślubne
Link Komentarze (2) »
sobota, 15 czerwca 2013

Późnym wieczorem przedstawiam pracę ślubną w odcieniach różu i kremu. Praca z dodatkiem nowego wykrojnika. Muszą przyznać, że efekt mnie osobiście zachwyca. Lecz ja niestety nie jestem zbyt obiektywna.

23:35, beatowynik , Ślubne
Link Dodaj komentarz »
piątek, 14 czerwca 2013

Pamiątka ślubna w mojej ulubionej kolorystyce.

16:34, beatowynik , Ślubne
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 13 czerwca 2013

Pierwszy raz miałam przyjemność wykonać kartę z kantadeskami w odcieniach pomarańczu. Muszę przyznać, że jestem z niej bardzo zadowolona.

środa, 12 czerwca 2013

Dzisiaj box ślubny w fioletach, co wy na to?

poniedziałek, 27 maja 2013

Witam,

w dniu dzisiejszym kolejne pudełeczko z okazji Zaślubin Moniki i Damiana.

środa, 22 maja 2013

Witam Kochani...

powraca kartkowy szał... pełne ręce pracy mam, ale jakże się z tego cieszę. Zatem już niedługo pojawią się kolejne prace tutaj, a tymczasem jedna z nich: Zaślubiny na miętową nutę z ociupiną fioletu i kremu. Moje ulubione kolory od dziś chyba... Co wy na to?

poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Dzisiaj w ten jakże słoneczny i pozytywnie nastawiający do życia ranek, a w zasadzie przedpołudnie przedstawiam Wam kartę ślubną w fioletach.

Muszę także zaznaczyć, że przeoczyłam rocznicę swojego bloga, która była jakieś 11 dni temu. Niesamowicie szybko minął ten czas. Ani się obejrzeć a tu już rocznica. Chyba powinnam jakoś podsumować ten rok. Było wiele kreatywnych chwil, wiele się nauczyłam, ale wiele też przede mną, gdyż daleko mi jeszcze do koleżanek po fachu, które tworzą iście piękne prace, na których aż miło zawiesić oko. Jak minie gorący okres w moim życiu być może podsumuję ten rok tak jak należy. A tymczasem życzę sobie wielu kreatywnych momentów.

Pozdrawiam09:35, beatowynik , Ślubne
Link Dodaj komentarz »
piątek, 12 kwietnia 2013

Kochani nareszcie coś ślubnego! Dalej w kropeczki! Karta wykonana dla Joasi. Co wy na to?

21:14, beatowynik , Ślubne
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 01 kwietnia 2013

Witam w świąteczne popołudnie!

W ten iście radosny, biały lany poniedziałek pokażę Wam zaproszenia ślubne wykonane na swój Wielki Dzień, który już lada moment. Ciekawa jestem Waszych opinii zatem zachęcam do wyrażenia swojego zdania w komentarzach. Jak na pewno zauważycie na zdjęciach poniżej zaproszenia wykonałam w kolorach fioletu i kremu. Co wy na to?

I oczywiście składam Wam najlepsze życzenia na te święta Wielkiej nocy. Mam nadzieje, że spędzacie je w gronie najbliższych w ciepłej i rodzinnej atmosferze! Wesołego Kochani!

 
1 , 2 , 3
Tagi

tekst
Zapraszam do zabawy!


O sobie:
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i plastyki, świeżo po studiach i w ich trakcie, ciągle zabiegana,
a jednak znajdująca czas na przyjemności... i przede wszystkim, od ponad roku pochłonięta pasją tworzenia...
kontakt: Beata Pieprzyk - majcherczyk.b@gmail.com
lub kartkownia.art@gmail.com


Uwaga!
Wszystkie prace umieszczone na niniejszym blogu są tylko i wyłącznie moją własnością. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie w jakikolwiek sposób zdjęć, tekstów bez wyrażenia mojej zgody jest niedozwolone!


Wyróżnienia:


Od Ani z Papierowego blogu


Od Handemande, czyli moja przygoda z biżuterią


Zakupuję u:

teksttekst

Polecam katalog blogów

tekst

Polecam:

tekst


Candy:

tekst
31.01.2014
tekst
31.01.2014