wtorek, 27 sierpnia 2013

Zapraszam do zabawy Magicznej Kartki, która trwa do 31.08.2013:

czwartek, 22 sierpnia 2013

W dniu dzisiejszym troszkę prywaty. Jakiś czas temu wspomniałam, że podzielę się z Wami moim najważniejszym i najpiękniejszym dniem w życiu. A mój cudowny mąż sprezentował mi takową mozaikę na moją małą prośbę oczywiście:

środa, 21 sierpnia 2013

Dziś kolejna kartka ślubna w kolorach różu i mięty. Co wy na to?

wtorek, 20 sierpnia 2013

I tak oto powstała dla Andurków kartka ślubna dla ich znajomych (chyba). Z tego miejsca najlepsze życzenia dla Pary Młodej i oczywiście foto karty.

poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Pastelowa praca z dodatkiem żółtych róż.

niedziela, 18 sierpnia 2013

Po urlopie czeka na mnie sporo pracy. Ten fakt akurat napawa mnie entuzjazmem. Po takim wakacyjnym luzie miło wrócić do domu wiedząc, że nie będziesz się nudzić. I tak oto pełna energii i zapału do pracy oddałam się kartce dość oryginalnej! Kartkę tą otrzymali ode mnie i mego pomysłowego męża znajomi, z którymi mieliśmy przyjemność wczasować. Wspólnie właśnie wczoraj świętowali swoje 56 urodziny. Zatem z tego miejsca jeszcze raz dla Miśka i Tygryska wszystkiego co najlepsze... i wiecie czego jeszcze! Pozdrawiam!

sobota, 17 sierpnia 2013

Taką oto fotorelację zamieszczam dla Was z mojego krótkiego wakacjowania, które powoli dobiega końca. Już niedługo będę Was mogła zaprosić na moje pierwsze Candy. Już szykuję podarki.

15:37, beatowynik , Inne
Link Komentarze (2) »
sobota, 03 sierpnia 2013

I to już ostatni wpis. Kartka kolorystycznie związana z okazją, a mianowicie Złote Gody. Zamówiona również przez Panią Iwonę. Serdeczne życzenia dla Jubilatów 50'tej rocznicy Ślubu dla Krystyny i Stanisława. I oto zdjęcia:

Dzisiaj dodaję kolejny wpis gdyż w nocy wyjeżdżamy na urlop na kilka dni nad nasze polskie morze. Licząc, że pogoda się nie załamie odpoczniemy w gronie znajomych. Dlatego też, będzie tutaj mały przestój, ale po powrocie pojawi się moje pierwsze CANDY, na które chętnie zapraszam już teraz. Dość na ten temat, teraz pora na karteczkę. Jest to jedna z prac na specjalne zamówienie. Kartka na okazję rocznicową w odcieniach koralu gdyż rocznica ślubu jest 35'ta czyli Koralowe Gody. Mam nadzieje, że spodoba się adresatom kartki Pani Jagodzie i mężowi Leszkowi, jak i zamawiającej Pani Iwonie. Z najlepszymi życzeniami w dniu rocznicy na blog wędrują zdjęcia:

Granat z różem na ślub wykonany w ekspresowym tempie dla zamawiających znajomych.

piątek, 02 sierpnia 2013

Moja inspiracja kolorystyczna sięgnęła bieli, różu i mięty. Muszę nieskromnie powiedzieć, że zachwyciłam się tą kompozycją ślubną. Chyba jak każdą moją pracą. To tak cieszy!

czwartek, 01 sierpnia 2013

Kolejna kartka urodzinowa, również dla Grażynki z okazji 50'tych urodzin. Tym razem zamawiała ją babcia Anielka. Kartka jest w odcieniach mięty i żółci. Co wy na to?

środa, 31 lipca 2013

Oto i praca w moich ulubionych kolorach. Fiolet na karcie dla Grażynki, którą wykonałam na prośbę Teściowej. Co wy na to?

wtorek, 23 lipca 2013

Tym razem kartka urodzinowa. Miała być kolorowa i radosna. Mam nadzieje, że taka właśnie jest :)

poniedziałek, 22 lipca 2013

Zapraszam do zabawy w Magicznej Kartce. Candy trwa do 26.07.2013r. A oto ich banerek:

Tagi: candy
11:34, beatowynik , Candy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 19 lipca 2013

Kolejne prace, które cieszą moje oko. Dzisiaj pokażę Wam pudełeczko z okazji Chrztu Świętego i chyba już nikogo nie dziwi, że jest ono dla dziewczynki. Jeszcze nie miałam przyjemności wykonać box'a dla chłopczyka. Zatem czekam na taką okazję. Kto chętny? Niebieskie papiery czekają! Pudełeczko zamówione przez znajomych. Mam nadzieje, że będzie się podobać zamawiającym i rodzicom maleństwa. I oczywiście muszę wspomnieć o przesłodkich bamboszkach (jak to mówi mój brat), które wykonała dla mnie Marta z blogu: Robótki Marty.

A oto i pudełeczko:

wtorek, 16 lipca 2013

Dziś kartka 18'stkowa, tym razem troszkę poważniej ale na kolorowo. Miało być osiemnaście różyczek... i jest mam nadzieje tyle.

poniedziałek, 15 lipca 2013

Dzisiejszego popołudnia przedstawiam Wam kartkę na osiemnaste urodziny Dominika. Kartka zamówiona przez mojego brata. Cóż wszystkiego najlepszego Dominiku, wkraczaj w dorosłe życie podejmując dobre decyzje!

czwartek, 11 lipca 2013

W pomarańczu, taka letnia, imieninowa karteczka.

wtorek, 09 lipca 2013

Kartka na 50'te urodziny Basi, czyli mamy Tomka, narzeczonego mojej psiapsiółki (jeszcze z gimnazjum).

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12
Tagi

tekst
Zapraszam do zabawy!


O sobie:
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i plastyki, świeżo po studiach i w ich trakcie, ciągle zabiegana,
a jednak znajdująca czas na przyjemności... i przede wszystkim, od ponad roku pochłonięta pasją tworzenia...
kontakt: Beata Pieprzyk - majcherczyk.b@gmail.com
lub kartkownia.art@gmail.com


Uwaga!
Wszystkie prace umieszczone na niniejszym blogu są tylko i wyłącznie moją własnością. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie w jakikolwiek sposób zdjęć, tekstów bez wyrażenia mojej zgody jest niedozwolone!


Wyróżnienia:


Od Ani z Papierowego blogu


Od Handemande, czyli moja przygoda z biżuterią


Zakupuję u:

teksttekst

Polecam katalog blogów

tekst

Polecam:

tekst


Candy:

tekst
31.01.2014
tekst
31.01.2014