środa, 26 września 2012

Za oknem robi się coraz bardziej kolorowo, drzewa pokryły się różnobarwnymi liśćmi. W powietrzu unosi się specyficzny zapach jesieni. Nie wszyscy lubią tę porę roku i ja do nie dawna nie pałałam do niej sympatią. Jednakże z dnia na dzień bardziej zakochuje się w krajobrazie, który zaczyna nas otaczać. Mimo, że dla wielu z nas jesień przynosi ciężki okres i może chwile zadumy, zastanowienia i takiego zatrzymania się na moment w natłoku spraw. Osobiście odczuwam właśnie taką potrzebę – muszę przystopować. Dlatego, że wrzesień pochłonął mnie w wir pracy i rzeczy, które nie dają mi aż tyle radości co czas spędzony w zaciszu domowego ogniska z osobami, na których mi najbardziej zależy. Obiecałam to sobie właśnie dzisiaj! Ponadto rozważania te napełniają mnie ogromnym uczuciem radości. Przede wszystkim dlatego, że zimne wieczory będę spędzać nie tylko na długich spacerach, ale znajdę czas dla swoich pasji i swoich najbliższych. Myślę, że nie da się lepiej przetrwać jesieni niż w taki właśnie sposób, oddając się temu co się kocha i co cieszy nas najbardziej. Tego sobie i Wam Kochani życzę by ta jesień dla nas wszystkich była lepsza.

Co więcej, pamiętajcie, że czas, który tak szybko nam umyka po jesieni przyniesie nam zimę. I chyba już teraz to najlepszy moment, aby pomyśleć o świątecznych kartkach. Chyba każdy z Was uwielbia święta Bożego Narodzenia. Dla mnie to są dni jedyne w roku kiedy wszystkich ogarnia taki nadprzyrodzony czar i magia… Magia dawania, a nie brania, rozmowy i znalezienia w codziennej pogoni czasu dla rodziny, bliskich, osób, które kochamy. Moje zeszłe święta były najbardziej magiczne ze wszystkich. Gdyż rok ubiegły był dla mnie iście trudny, a święta to był moment, na który najbardziej czekałam. Byli przy mnie wszyscy Ci ludzie, którym tak wiele zawdzięczam i którym tak naprawdę chcę podziękować za to, że są zawsze. Z tej właśnie przyczyny już czekam na kolejne Boże Narodzenie, aby znów tak się poczuć i podziękować! I wiecie co… wiem, że każde moje następne święta będą tylko lepsze niż minione. Niestety nie zdradzę Wam dlaczego.

Wracając do kartek, w  moim przypadku będę zobowiązana wykonać bardzo kreatywne kartki świąteczne moją ukochaną metodą, czyli quilling’iem. Będą to pierwsze święta Bożego Narodzenia, na które postaram się takowe prace przygotować. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań aby świąteczna magia była i w nich. Już cieszę się z ogromu pracy i już teraz szukam inspiracji. Zatem lada dzień będę mogła pochwalić się tutaj swoimi małymi dziełami.

Pozdrawiam ciepło i magicznie!piątek, 21 września 2012

Kartka dla brata i jego partnerki na jutrzejszy ślub. Pomimo wszystkiemu, już tylko to mi zostało...

14:08, beatowynik , Ślubne
Link Komentarze (3) »
czwartek, 20 września 2012

Mój kolejny exploding box, któremu poświęciłam dość dużo czasu, ale dzięki temu efekt mnie bardzo zadowolił. Użyłam tutaj pięknych papierów w kropeczki, które nadają pracy lekkości. Osobiście przypadły mi te papiery bardzo do gustu. Muszę jeszcze dodać, że pudełeczko wykonałam dla znajomych mojej mamy i moich. Liczę, że karta spodoba się zarówno im jak i Nowożeńcom, którym z tego miejsca życzę dużo szczęścia na Nowej Drodze Życia.

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie.

Wrześniowy szał sprawił, że brakuje mi czasu na WSZYSTKO. Dni uciekają i ani się nie obejrzałam, a już mamy 20 września, 3 tygodnie pracy szkolnej... szał! Ponadto mnóstwo innych rzeczy, w tym także rozpoczęty remont! To dopiero wyzwanie... Jednakże co by tyle nie marudzić z uwagi na brak czasu postanowiłam w tej gonitwie i natłoku prac znaleźć chwile dla kreatywnej przyjemności i tak oto powstały dwie prace. Jedna z nich to kartka urodzinowa z przeznaczeniem dla młodej dziewczyny.

Pozdrawiam!

poniedziałek, 17 września 2012

I jak obiecała kolejna karteluszka dla tej samej Pary Młodej Karoliny i Mariusza. Podobna karta już jest na moim blogu, ale wzór Pani zamawiającej przypadł do gustu zatem specjalnie dla niej wykorzystałam go w tej pracy. Jednak aby każda kartka była jedyna w swoim rodzaju, wprowadziłam małe zmiany. Mam nadzieje, że praca będzie się mimo to podobać.

Kochani dzisiaj pochwalę się kolejnymi pracami ślubnymi, tym razem dla Karoliny i Mariusza. Prace wykonane na specjalne zamówienie. Mam nadzieje, że spodobają się Pani, do której dzisiaj właśnie powędrowały. Jednakże jeszcze bardziej będę się cieszyć jeśli przypadną do gustu Parze Młodej. Oto pierwsza z nich, Exploding box:

Mój pierwszy box z tortem:

czwartek, 13 września 2012

Dzisiaj kolejna karta rocznicowa! W nowych kolorach, które już bardzo przypadły mi do gustu, a mianowicie pomarańcz i wszelaka zieleń. Co sądzicie?

Pozdrawiam!

Witam po bardzo długiej przerwie, spowodowanej brakiem czasu dla przyjemności i powrotem do pracy i moich dzieciaczków! W międzyczasie wykonałam kilka kartek, ale niestety nie znalazłam czasu aby je sfotografować... także w celu postanowienia poprawy postanowiłam stanąć na głowie i sfotografowałam pracę z okazji 55'tej rocznicy Ślubu, czyli rocznicy Szmaragdowej.

Oto i ona:

Pozdrawiam!

Tagi

tekst
Zapraszam do zabawy!


O sobie:
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i plastyki, świeżo po studiach i w ich trakcie, ciągle zabiegana,
a jednak znajdująca czas na przyjemności... i przede wszystkim, od ponad roku pochłonięta pasją tworzenia...
kontakt: Beata Pieprzyk - majcherczyk.b@gmail.com
lub kartkownia.art@gmail.com


Uwaga!
Wszystkie prace umieszczone na niniejszym blogu są tylko i wyłącznie moją własnością. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie w jakikolwiek sposób zdjęć, tekstów bez wyrażenia mojej zgody jest niedozwolone!


Wyróżnienia:


Od Ani z Papierowego blogu


Od Handemande, czyli moja przygoda z biżuterią


Zakupuję u:

teksttekst

Polecam katalog blogów

tekst

Polecam:

tekst


Candy:

tekst
31.01.2014
tekst
31.01.2014