środa, 31 lipca 2013

Oto i praca w moich ulubionych kolorach. Fiolet na karcie dla Grażynki, którą wykonałam na prośbę Teściowej. Co wy na to?

wtorek, 23 lipca 2013

Tym razem kartka urodzinowa. Miała być kolorowa i radosna. Mam nadzieje, że taka właśnie jest :)

poniedziałek, 22 lipca 2013

Zapraszam do zabawy w Magicznej Kartce. Candy trwa do 26.07.2013r. A oto ich banerek:

Tagi: candy
11:34, beatowynik , Candy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 19 lipca 2013

Kolejne prace, które cieszą moje oko. Dzisiaj pokażę Wam pudełeczko z okazji Chrztu Świętego i chyba już nikogo nie dziwi, że jest ono dla dziewczynki. Jeszcze nie miałam przyjemności wykonać box'a dla chłopczyka. Zatem czekam na taką okazję. Kto chętny? Niebieskie papiery czekają! Pudełeczko zamówione przez znajomych. Mam nadzieje, że będzie się podobać zamawiającym i rodzicom maleństwa. I oczywiście muszę wspomnieć o przesłodkich bamboszkach (jak to mówi mój brat), które wykonała dla mnie Marta z blogu: Robótki Marty.

A oto i pudełeczko:

wtorek, 16 lipca 2013

Dziś kartka 18'stkowa, tym razem troszkę poważniej ale na kolorowo. Miało być osiemnaście różyczek... i jest mam nadzieje tyle.

poniedziałek, 15 lipca 2013

Dzisiejszego popołudnia przedstawiam Wam kartkę na osiemnaste urodziny Dominika. Kartka zamówiona przez mojego brata. Cóż wszystkiego najlepszego Dominiku, wkraczaj w dorosłe życie podejmując dobre decyzje!

czwartek, 11 lipca 2013

W pomarańczu, taka letnia, imieninowa karteczka.

wtorek, 09 lipca 2013

Kartka na 50'te urodziny Basi, czyli mamy Tomka, narzeczonego mojej psiapsiółki (jeszcze z gimnazjum).

Nowy sklep LEMONCRAFT na dobry początek rozdaje prezenty. Polecam!

Tagi: candy
11:00, beatowynik , Candy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 08 lipca 2013

Praca wre... dziś kolejna kartka łosoś, krem z różem.

niedziela, 07 lipca 2013

Ponieważ dawno nie było tutaj żadnego boxu... to dzisiejszego wieczoru przedstawię Wam box na Chrzest dla dziewczynki z bucikami, które jakiś czas temu wykonała na moje specjalne zamówienie Marta z blogu: Tańcowały druty

piątek, 05 lipca 2013

Jakiś czas temu wspominałam, że czeka mnie wiele pracy, a ponieważ ogrom pracy zabrał mi także czas na pielęgnację bloga i wszystkich blogowych spraw, od dnia dzisiejszego postanowiłam nadrobić braki. Wczoraj ukazały się już pierwsze efekty twórczych kreacji, dziś kolejne. W najbliższym czasie będę dorzucać następne. Zatem zapraszam do odwiedzania i komentowania. A ja wracam do blogowego życia... po roku zmian, gdyż od 18 maja wstąpiłam w związek małżeński (być może pokażę Wam jakąś fotę z tego dnia w najbliższym czasie) i zmieniłam nazwisko, teraz nazywam się Beata Pieprzyk (w tajemnicy powiem, że nie umiem się przyzwyczaić do tego, ale może z czasem). W związku z faktem ślubu mam więcej obowiązków jako żona i mniej czasu, ale zamierzam połączyć wszystko w jakiś sposób... zatem zaczynam układać swoje życie i zwalniać tempo życia jakie ostatnio mnie ogarnęło... aaa no i jeszcze jako nauczyciel, mam wakacje, a to akurat pozytywnie wpłynie na efekty kartkownii. W planach jeszcze podróż poślubna... i ona też pewnie zabierze mi wiele czasu, ale akurat to wyjdzie mi na dobre :) dość marudzenia...

czwartek, 04 lipca 2013

Oto i pierwszy, inny niż wszystkie boxy ślubne, box imieninowy od kochającej żony dla męża. Jest słodki :D

Tagi

tekst
Zapraszam do zabawy!


O sobie:
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i plastyki, świeżo po studiach i w ich trakcie, ciągle zabiegana,
a jednak znajdująca czas na przyjemności... i przede wszystkim, od ponad roku pochłonięta pasją tworzenia...
kontakt: Beata Pieprzyk - majcherczyk.b@gmail.com
lub kartkownia.art@gmail.com


Uwaga!
Wszystkie prace umieszczone na niniejszym blogu są tylko i wyłącznie moją własnością. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie w jakikolwiek sposób zdjęć, tekstów bez wyrażenia mojej zgody jest niedozwolone!


Wyróżnienia:


Od Ani z Papierowego blogu


Od Handemande, czyli moja przygoda z biżuterią


Zakupuję u:

teksttekst

Polecam katalog blogów

tekst

Polecam:

tekst


Candy:

tekst
31.01.2014
tekst
31.01.2014