środa, 23 maja 2012

Witam!

Przedstawiam dziś pracę w barwach iście kolorowych. Wykorzystałam tu sześć stokrotek, ciemnozielone listeczka i gałązki. Ponadto, trzy złote motylki i złota etykieta z napisem "W dniu urodzin" oraz wykrojnik (bardziej widoczny na zdjęciu drugim).

Pozdrawiam!

Tagi: urodziny
16:02, beatowynik , Urodzinowe
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 22 maja 2012

Dobry dzień...

Dzisiaj prezentuję szybki wpis... bo nie mogłam się oprzeć, a mam dużo zadań dodatkowych. Jedną z nich jest na przykład napisanie pracy zaliczeniowej na jutro. Zatem poniżej kilka zdjęć złoto - białej karty ślubnej. Czekam na komentarze i wasze opinie. Pozdrawiam.

Tagi: ślub
12:43, beatowynik , Ślubne
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 20 maja 2012

Dzień dobry w niedzielne popołudnie!

Dziś kolejny cykl prac ślubnych. Karta zrobiona jakiś czas temu na zamówienie koleżanki z pracy. Praca, jak widać, nie jest przeładowana co bardzo mi się w niej podoba. Wykorzystałam tutaj kolorystykę starego złota i bieli. Skorzystałam z wykrojnika, trzech stokrotek, listeczków, gałązek, obrączek i motylków. Zachęcam do komentowania, życząc przy tym udanego wypoczynku.

Pozdrawiam.

Tagi: ślub
14:23, beatowynik , Ślubne
Link Komentarze (1) »
piątek, 18 maja 2012

Oto szybki wpis przed gorącą kąpielą, która na mnie już czeka... bo jutro wypad na Babią Górę. Będziemy zdobywać szczyta. Jednak nie o tym mowa... karta ślubna w kolorach starego złota, bieli i czerwieni. Wykorzystałam wykrojniki, atłasowe serduszko, wstążkę, etykietę z sentencją, 3 stokrotki, listki, gałązki i motylki :D

Czekam na Wasze opinie, za które pięknie dziękuję... jeśli w ogóle jakieś kiedyś się tu pojawią... czekam ze zniecierpliwieniem.

Pozdrawiam ;)

Tagi: ślub
23:47, beatowynik , Ślubne
Link Dodaj komentarz »

Witam!

Dziś przedstawiam już chyba ostatnie dwie prace komunijne. Jedna przeznaczona wyłącznie dla chłopca z uwagi na to, że wykorzystałam do jej stworzenia kolor niebieski. Druga natomiast może być i dla dziewczynki i dla chłopca. Kartka bazuje na świecy i kielichu z opłatkiem bądź tylko kielichu. Do ozdobienia wykorzystałam kilka stokrotek. No cóż... zapraszam do oglądania i komentowania :)

Pozdrawiam.Tagi: komunia
23:41, beatowynik , Komunijne
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 17 maja 2012

Witam w ten chłodny, majowy wieczór...

Z uwagi na to, że dawno nic się nie pojawiło na blogu, postanowiłam dziś zamieścić kilka karteczek. Pierwsza będzie kartą ślubną - wykonana specjalnie dla znajomej z pracy. Mam nadzieje, że się spodoba. Wykonałam ją na białym papierze wizytówkowym, na którym umieściłam duże serce ułożone z czerwonych różyczek. do tego kilka listeczków i zielonych gałązek. Etykieta w kolorze srebra. W środku wkładka z życzeniami... i oczywiście zapomniałam ją sfotografować. Czekam na komentarze :) Pozdrawiam!

Tagi: ślub
23:26, beatowynik , Ślubne
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 10 maja 2012

I kolejna karteluszka... Kolorowa jak widać... ale tym razem wykonana dla drugiej koleżanki babci. Wieść, że ostatnio zabrałam się za takową rękodzielniczą pracę w mej miejscowości rozchodzi się w zatrważająco szybkim tempie. Co bardzo mnie cieszy. Szczególnie kiedy słyszę miłe słowa odnośnie mych prac. Za co pięknie dziękuję.

Kartka zamieszczona w tym wpisie jest małego formatu. Na zielono - białym wykrojniku. Na rogach umieściła po trzy kwiaty. I oczywiście kilka motylków.

Pozdrawiam

Tagi: urodziny
18:13, beatowynik , Urodzinowe
Link Dodaj komentarz »

Teraz natomiast czas na kolejną pracę. Fakt, że jest kolorowa świadczy o tym, że zrobiona została specjalnie dla znajomej mojej babci. W ostatnim czasie, ta właśnie wspomniana Pani poprosiła mnie o wykonanie dość dużej liczby kartek.

Oto jedna z nich. Karta małego formatu z trzema stokrotkami, kilkoma pączkami oraz motylkami., na różowym wykrojniku.

Tagi: urodziny
18:05, beatowynik , Urodzinowe
Link Dodaj komentarz »

Witam po krótkiej przerwie!

Dawno nie pojawił się tutaj żaden wpis, gdyż cierpiałam na brak czasu. Jednakże znalazłam chwilę dla wykonania kilku kartek, które zostały zamówione w ostatnim czasie. Muszę przyznać, że kartki nietypowe i pierwszy raz miałam okazję wykonać karty na Święcenia Kapłańskie. Zamówiono dwie prace. Jedną małego formatu (dwa pierwsze zdjęcia) i drugą dużą (dwa kolejne zdjęcia). Na każdej z tych prac umieściłam kielich, gałązkę lawendy, stokrotki bądź róże, winogrono, krzyż.

Pozdrawiam!

Tagi: Prymicje
17:59, beatowynik , Inne
Link Dodaj komentarz »
sobota, 05 maja 2012

Witam... Kolejna kartka, którą odgrzebałam w swych starszych "pokatologowanych" zdjęciach mych kart. Praca jest z cyklu tych bardzo barwnych, co widać na załączonej fotografii umieszczonej poniżej. wykorzystałam tutaj sześć róż i jednego mlecza, jest tutaj także pączek żółtego kwiatu. Oprócz "dziurkaczowych" motylków, wykonałam motylka iście quilligowego. To był pierwszy mój taki motyl. Trzeba troszkę nad nim jeszcze popracować.

Kilka słów prywaty... Jutro wreszcie wracam do domu, zatem i do rzeczywistości. Dlatego też nie mogę się już doczekać powrotu do swojego artystycznego bałaganu. Może uda się wykonać jakąś kartę. Pozdrawiam.

Tagi: urodziny
21:01, beatowynik , Urodzinowe
Link Dodaj komentarz »
piątek, 04 maja 2012

Dzień dobry wszystkim w maju... Co prawda dziś już 4 maja, a mnie tu chwilę nie było, tym razem już z powodu majówki :) Spędzona jakby trochę poza domem. Chyba wszyscy się ze mną zgodzą, że przy urlopie nie myśli się o pracy i wszystkich innych zajęciach :P Choć ja muszę przyznać, że za quillingiem tęsknie... i nie mogę się doczekać powrotu do mojego artystycznego nieładu!

Jednakże czas na kartkę. Poniżej zamieszczam zdjęcie, karta ślubna wykonana na kolejne specjalne zamówienie dobrej znajomej :D Kolorystykę pracy oparłam na bieli, srebrze i czerwieni. Centralne miejsce karty zajmuje piekne, czerwone, atłasowe serduszko. Obok umieściłam po jedej czerwonej różyczce z kilkoma listeczkami i łodyżkami. W środku życzenia... hmm w sumie o tym nigdy nie piszę, ale każda moja praca ma "w sobie" życzenia, nadrukowane, bądź wykonaną przeze mnie wkładkę. Postaram się wykonać kilka zdjęć przy najbliższej okazji i będę je również zamieszczać przy następnych wpisach. A teraz już pozdrawiam i życzę udanego weekendu i równie cudnej pogody, jaką ostatnio możemy się cieszyć. Pozdrawiam.

Tagi: ślub
10:42, beatowynik , Ślubne
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 01 maja 2012

Teraz karta na 50'te urodziny, która została zrobiona na specjalne życzenie mojej sąsiadki. Owa znajoma mej babci lubuje się w pracach bardzo kolorowych. Dlatego też użyłam tutaj kilku różnobarwnych stokrotek na tle różowo - białych wykrojników. Kwiatki ozdobiłam kilkoma listkami i gałązkami, na których znalazło się kilka pączków kwiatowych. Ponadto, nie mogłam oprzeć się temu, aby nie użyć tutaj kilku motylków. Słowem podsumowania będzie stwierdzenie, iż kartka ta jest iście wiosenna, a może bardziej latowa? :)

Kolejna kartka komunijna. Tym razem przeznaczona dla chłopca. Wykonałam ją w podobnym stylu jak wcześniej zamieszczoną kartę. Różnią się one, w zasadzie, jedynie kolorami. Tutaj jest błękitny papier wytłoczony dzięki big shot'owi, a praca wcześniej ma dodatki różowe. Nie mogło zabraknąć cech charakterystycznych dla I Komunii Świętej, a mianowicie o kielichu, opłatku oraz świeczki. Wszystko to ozdobiłam trzema stokrokami, kilkoma gałązkami, na których znalazły się delikatne pączki kwiatów. Pozdrawiam... 

22:09, beatowynik , Komunijne
Link Dodaj komentarz »

Witam!

Po krótkiej nieobecności postanowiłam wrzucić kilka kartek. Przerwa ta spowodowana była majówką, a konkretniej przed majówkowym wyjazdem ze znajomymi. Słowem podsumowania: wyjazd pierwsza klasa! Aż żal było wracać... Lecz jednak rzeczywistość wzywała i oto jestem. Dzisiaj prezentuję kartę komunijną w kolorystyce różu, co świadczy o tym, iż jest ona dla dziewczynki. Umieścilam tutaj kielich z opłatkiem oraz świeczkę. Ponadto można znaleźć tutaj 3 stokrotki, kilka liści i gałązek oraz oczywiście motylki.

Pozdrawiam.

Tagi

tekst
Zapraszam do zabawy!


O sobie:
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i plastyki, świeżo po studiach i w ich trakcie, ciągle zabiegana,
a jednak znajdująca czas na przyjemności... i przede wszystkim, od ponad roku pochłonięta pasją tworzenia...
kontakt: Beata Pieprzyk - majcherczyk.b@gmail.com
lub kartkownia.art@gmail.com


Uwaga!
Wszystkie prace umieszczone na niniejszym blogu są tylko i wyłącznie moją własnością. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie w jakikolwiek sposób zdjęć, tekstów bez wyrażenia mojej zgody jest niedozwolone!


Wyróżnienia:


Od Ani z Papierowego blogu


Od Handemande, czyli moja przygoda z biżuterią


Zakupuję u:

teksttekst

Polecam katalog blogów

tekst

Polecam:

tekst


Candy:

tekst
31.01.2014
tekst
31.01.2014