niedziela, 28 kwietnia 2013

Oj jak ja to uwielbiam... zamówień sporo zatem nie ma czasu na chwile wytchnienia. Ale ja nie narzekam, jak zawsze pozytywnie nastawiona do świata zamieszczam kolejną pracę w odcieniach fioletu.

piątek, 26 kwietnia 2013
poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Dzisiaj w ten jakże słoneczny i pozytywnie nastawiający do życia ranek, a w zasadzie przedpołudnie przedstawiam Wam kartę ślubną w fioletach.

Muszę także zaznaczyć, że przeoczyłam rocznicę swojego bloga, która była jakieś 11 dni temu. Niesamowicie szybko minął ten czas. Ani się obejrzeć a tu już rocznica. Chyba powinnam jakoś podsumować ten rok. Było wiele kreatywnych chwil, wiele się nauczyłam, ale wiele też przede mną, gdyż daleko mi jeszcze do koleżanek po fachu, które tworzą iście piękne prace, na których aż miło zawiesić oko. Jak minie gorący okres w moim życiu być może podsumuję ten rok tak jak należy. A tymczasem życzę sobie wielu kreatywnych momentów.

Pozdrawiam09:35, beatowynik , Ślubne
Link Dodaj komentarz »
sobota, 20 kwietnia 2013

I kolejna praca z okazji 40'tej rocznicy Ślubu.

piątek, 19 kwietnia 2013

Witam!

W wolnej chwili powstają kolejne karty. Oto jedna z nich w kolorach fioletu, kremu i zieleni. Praca zamówiona przez koleżankę z pracy. Co wy na to?

piątek, 12 kwietnia 2013

Kochani nareszcie coś ślubnego! Dalej w kropeczki! Karta wykonana dla Joasi. Co wy na to?

21:14, beatowynik , Ślubne
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 08 kwietnia 2013

A oto i owoc dzisiejszego popołudnia. Wykonałam kartę zamówioną przez znajomą babci na 55'tą rocznicę Ślubu. Pani życzyła sobie jak zawsze dość optymistyczną i kolorową kartkę.

U mnie dzisiaj świeci słoneczko, a u Was? Oby tak już zostało, a temperatura z każdym dniem wzrastała. Już nie mogę doczekać się prawdziwej wiosny, która napawać mnie będzie dużą dozą pozytywnej energii.

Wczorajszy wieczór przyniósł troszkę wiosennej weny i stworzyłam oto taki exploding box jako pamiątkę Chrztu Świętego. Mam nadzieje, że pudełeczko się spodoba Wam oraz maleństwu i rodzicom. Oczywiście w środku znalazły się buciki, które wykonała Marta z blogu Tańcowały druty. Dziękuje z tego miejsca za wykonanie tak pięknej pary maleńkich bucików. Polecam siebie i koleżankę.

poniedziałek, 01 kwietnia 2013

Witam w świąteczne popołudnie!

W ten iście radosny, biały lany poniedziałek pokażę Wam zaproszenia ślubne wykonane na swój Wielki Dzień, który już lada moment. Ciekawa jestem Waszych opinii zatem zachęcam do wyrażenia swojego zdania w komentarzach. Jak na pewno zauważycie na zdjęciach poniżej zaproszenia wykonałam w kolorach fioletu i kremu. Co wy na to?

I oczywiście składam Wam najlepsze życzenia na te święta Wielkiej nocy. Mam nadzieje, że spędzacie je w gronie najbliższych w ciepłej i rodzinnej atmosferze! Wesołego Kochani!

Tagi

tekst
Zapraszam do zabawy!


O sobie:
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i plastyki, świeżo po studiach i w ich trakcie, ciągle zabiegana,
a jednak znajdująca czas na przyjemności... i przede wszystkim, od ponad roku pochłonięta pasją tworzenia...
kontakt: Beata Pieprzyk - majcherczyk.b@gmail.com
lub kartkownia.art@gmail.com


Uwaga!
Wszystkie prace umieszczone na niniejszym blogu są tylko i wyłącznie moją własnością. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie w jakikolwiek sposób zdjęć, tekstów bez wyrażenia mojej zgody jest niedozwolone!


Wyróżnienia:


Od Ani z Papierowego blogu


Od Handemande, czyli moja przygoda z biżuterią


Zakupuję u:

teksttekst

Polecam katalog blogów

tekst

Polecam:

tekst


Candy:

tekst
31.01.2014
tekst
31.01.2014