wtorek, 26 marca 2013

Witam po niestety dłuższej przerwie...

Ostatnio moją głowę zawracają sprawy, przez które nie mogę oddać się swym pracom kreatywnym, ale na szczęście twórczą ciszę przerwało specjalne zamówienie malutkiego pudełeczka z okazji Chrztu Świętego Zuzi. Musze powiedzieć, że sama zadłużyłam się w tej pracy... iście słodka jest! I oczywiście z tego miejsca dziękuję Marcie z blogu: Robótki Marty za wykonanie pięknej pary bucików, które stały się wisienką na torcie mojego box'a. Polecam siebie i prace Marty. Zachęcam do odwiedzania naszych blogów.

Pozdrawiam w tą mroźną wiosnę!

niedziela, 03 marca 2013

Witam po długiej przerwie!

Wreszcie przerywam ciszę twórczą w tworzeniu nowych wpisów w kartkownia.blox.pl ... nie myślcie sobie, że nic kreatywnego się nie dzieje gdyż jest wręcz odwrotnie. Jestem w trakcie sporego zamówienia ślubnego, bardzo wyjątkowego... oj bardzo bo sama u siebie złożyłam owe zamówienie. I wkrótce efekty ślubnych zaproszeń ukażą się tutaj. A na chwile obecną przedstawiam pracę ślubną ze specjalnego zamówienia. Liczę na to, że praca będzie się podobać zamawiającym, jak i adresatom, czyli Parze Młodej - Justynie i Krystianowi, ale i Wam. Choć ostatnio Was tu, u mnie niewiele. To pewnie przez brak publikacji z mej strony, ale spokojnie kolejne prace już wkrótce. Zatem zapraszam do odwiedzania!

Tagi

tekst
Zapraszam do zabawy!


O sobie:
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i plastyki, świeżo po studiach i w ich trakcie, ciągle zabiegana,
a jednak znajdująca czas na przyjemności... i przede wszystkim, od ponad roku pochłonięta pasją tworzenia...
kontakt: Beata Pieprzyk - majcherczyk.b@gmail.com
lub kartkownia.art@gmail.com


Uwaga!
Wszystkie prace umieszczone na niniejszym blogu są tylko i wyłącznie moją własnością. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie w jakikolwiek sposób zdjęć, tekstów bez wyrażenia mojej zgody jest niedozwolone!


Wyróżnienia:


Od Ani z Papierowego blogu


Od Handemande, czyli moja przygoda z biżuterią


Zakupuję u:

teksttekst

Polecam katalog blogów

tekst

Polecam:

tekst


Candy:

tekst
31.01.2014
tekst
31.01.2014