poniedziałek, 30 grudnia 2013

Aby uwinąć się z publikacją świątecznych prac zamieszczam kolejną, jeszcze jedna - może wieczorem :)

Dalej świątecznie... widzę, że u mnie na blogu cisza poświąteczna, ale zbliżają się moje urodziny i zastanawiam się nad jakąś zabawą znów. Zatem ten post jest być może pierwszą zapowiedzią :)

sobota, 28 grudnia 2013

Ciąg dalszy kartek świątecznych, tym razem kartka z bombkami w czerwieni z dodatkiem jasnych akcentów. A tak od siebie to muszę stwierdzić, że pozbieranie się po świętach jest niełatwe! Czuję się ociężała... bo oczywiście na za dużo sobie pozwoliłam. Ale od poniedziałku zamierzam wrócić do "jakiegoś" ruchu. Zumba, fitness, może basen... cokolwiek... A wy jak po świętach?

piątek, 27 grudnia 2013

I jeszcze jedna niesamowicie prosta karteczka z Aniołkiem:

czwartek, 26 grudnia 2013

Taka prosta karteczka z saniami Mikołaja i parą reniferów:

Kolejna kartka świąteczna, jeszcze trochę ich mam do obrobienia i zamieszczenia ich tu:

Kochani Kartkomaniacy i nie tylko z okazji świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie najlepsze życzenia: zdrowych, pogodnych, spokojnych i rodzinnych świąt a w Nowym Roku samych dobrych chwil!

poniedziałek, 23 grudnia 2013

Upragniony odpoczynek i chwila wieczornego spokoju. Tego potrzebowałam po dzisiejszym dniu. Jeszcze zerknę okiem na choinkę, męża, kąpiel i do łóżka z książką :) I PS: tą ową karteczkę otrzymała ode mnie Pani Dyrektor:

Prezenty już opakowane leżą pod choinką! Tylko gdzie ta zima? Poniżej szybka kartka, i uciekam do swoich obowiązków!

niedziela, 22 grudnia 2013

Moje Drogie Blogerki, jak Wam idą przygotowania do Świąt? U nas pełną parą... pierwsze wypieki już za mną, choinkę z mężem ubraliśmy... tylko śniegu brakuje. Tymczasem oto kolejna kartka świąteczna:

sobota, 21 grudnia 2013

Dzisiaj, z samego rana, kolejna dawka Świąt... zaraz zacznie się szał świątecznego pichcenia i zabraknie mi czasu by tutaj do Was zajrzeć. Czy wy też tak macie?

piątek, 20 grudnia 2013

Co roku w szkole, w której pracuje, mamy tradycję wysyłania sobie poczty świątecznej. Z tejże przyczyny popełniła 24 kartki, każda inna i co jest najlepsze, zrobiłam to w dwa dni, tzn z tych dwóch dni przeznaczyłam na tworzenie jakieś 4 godziny na dzień, co daje 8 godzin, spokojnej pracy. Czysta przyjemność... i oto wyniki, jedna z prac. Kartka dla Madzi:

poniedziałek, 16 grudnia 2013

Zatem tak jak mówiłam pokazuje Wam dziś kartki zrobione w pracy dla naszych  partnerów z odpadów tapetowych razem kartek było 55 sztuk: 30 choinek origami i 25 bombek :) Zdjęcia robione telefonem w sekretariacie, więc najlepsze nie są - proszę wybaczyć :)

Witam, w przerwie od blogowania powstało hurtowe zamówienie świąteczne dla szkoły, w której pracuje (zaraz Wam je pokażę, w następnym poście) oraz takowa praca imieninowa. Co wy na to?

czwartek, 05 grudnia 2013

Niestety miałam sporą przerwę w blogowaniu, ale w najbliższym czasie postaram się to  nadrobić. Zaczynam od dziś kartką wykonaną z okazji imienin Barbary. Muszę także się pożalić gdyż dziś wykonałam dwie kartki i mój aparat niestety nie zapisał zdjęć, które wykonałam... eh. Niestety Wam ich nie pokażę. W najbliższym czasie pokażę wam hurtowe zamówienie kart świątecznych wykonanych dla mojej szkoły i naszych sponsorów, które tworzą się z... nie powiem z czego. Może zgadniecie same jak je tutaj zobaczycie :D a tymczasem na weekend z mężem wybywamy  Tatry :D

1

Tagi

tekst
Zapraszam do zabawy!


O sobie:
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i plastyki, świeżo po studiach i w ich trakcie, ciągle zabiegana,
a jednak znajdująca czas na przyjemności... i przede wszystkim, od ponad roku pochłonięta pasją tworzenia...
kontakt: Beata Pieprzyk - majcherczyk.b@gmail.com
lub kartkownia.art@gmail.com


Uwaga!
Wszystkie prace umieszczone na niniejszym blogu są tylko i wyłącznie moją własnością. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie w jakikolwiek sposób zdjęć, tekstów bez wyrażenia mojej zgody jest niedozwolone!


Wyróżnienia:


Od Ani z Papierowego blogu


Od Handemande, czyli moja przygoda z biżuterią


Zakupuję u:

teksttekst

Polecam katalog blogów

tekst

Polecam:

tekst


Candy:

tekst
31.01.2014
tekst
31.01.2014