sobota, 23 listopada 2013

Wyobraźcie sobie, że już po raz drugi mogłam wykonać kartkę sukienkę i to podobnie jak wcześniej dla Zuzi. Zatem przedstawiam małe cudo, które stworzyłam na zamówienie znajomych. Co wy na to?

czwartek, 21 listopada 2013

Po dłuższej nieobecności na swoim blogu wreszcie znalazłam czas, aby podzielić się z Wami kolejnym "kartkowym" postem. Dzisiaj mam do zaoferowania kartkę urodzinową, kolorystycznie podobną do pudełka jakie jakiś czas temu wykonywałam na zamówienie znajomych :) co wy na to?

sobota, 16 listopada 2013

I tak oto jakiś czas temu, razem z boxem z wózeczkiem, powstała słodka karteczka dla tego samego dzieciątka, a mianowicie Kornelka z okazji jego Chrztu Świętego. To pierwsza tego typu karteczka jaką wykonałam. Mam nadzieje, że będzie kolejna okazja aby powtórzyć pomysł na kartę dla dziecka. Ja jestem zachwycona, a wy?

środa, 13 listopada 2013

Oto pudełko na piękną okazję - Diamentowych Godów, zamówione przez naszych dobrych znajomych. Co wy na to?

wtorek, 12 listopada 2013

I w dniu dzisiejszym przedstawiam box na 18'ste urodziny w kolorze bieli, różu i fioletu :)

poniedziałek, 11 listopada 2013

Oto karteczka urodzinowa ode mnie i mojego męża dla mojej psiapsióły od serca Klaudynki, w jej ulubionym kolorze - niebieskim :)

piątek, 08 listopada 2013

Na zamówienie Pani Izy takie cudo udało m się posklejać. Co wy na to? Ja jestem nieobiektywna i zakochana w tym wózeczku :D

czwartek, 07 listopada 2013

Karta ze słonecznikiem, troszkę radosnej jesieni na papierze :)

środa, 06 listopada 2013

Co powiecie na fiolety...? Ja oczywiście ubóstwiam połączenie różu z fioletem i miętą. Praca wykonana dla Olgi z najlepszymi życzeniami od Zuzi i Tomka i mnie, tak po cichu też, bo adresatkę kartki znam.

wtorek, 05 listopada 2013

Wróciłam z pięknej Rumunii nareszcie i w pierwszej wolnej chwili zabrałam się za obrabianie zdjęć by móc zamieścić coś na blogu. Jakby ktoś nie mógł się domyślić to prezentuję dziś kartkę dla 3letniej Zuzi w kształcie sukienki.

Tagi

tekst
Zapraszam do zabawy!


O sobie:
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i plastyki, świeżo po studiach i w ich trakcie, ciągle zabiegana,
a jednak znajdująca czas na przyjemności... i przede wszystkim, od ponad roku pochłonięta pasją tworzenia...
kontakt: Beata Pieprzyk - majcherczyk.b@gmail.com
lub kartkownia.art@gmail.com


Uwaga!
Wszystkie prace umieszczone na niniejszym blogu są tylko i wyłącznie moją własnością. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie w jakikolwiek sposób zdjęć, tekstów bez wyrażenia mojej zgody jest niedozwolone!


Wyróżnienia:


Od Ani z Papierowego blogu


Od Handemande, czyli moja przygoda z biżuterią


Zakupuję u:

teksttekst

Polecam katalog blogów

tekst

Polecam:

tekst


Candy:

tekst
31.01.2014
tekst
31.01.2014