poniedziałek, 28 stycznia 2013

Pierwsza karta sztalugowa, z której jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze jest w kolorze fioletu, który przełamałam żółtymi kwiatuszkami z zielonymi listeczkami oraz dodatkami w kolorze czerwonym. Po drugie, użyłam pięknej wstążeczki w kropeczki. Po trzecie, wykonałam ją na odpowiedniej wysokości, dzięki czemu pięknie wygląda w formie sztalugowej. Dodam jeszcze, że karta jest z okazji 70'tych urodzin. Mam nadzieję, że praca spodoba się solenizantce pięknego wieku jak i Wam. Pozdrawiam.

Już lada dzień Walentynki... i na tę okazję pojawią się pierwsze miłosne karty

w

Coś bez okazji, po prostu "Dla Ciebie" z różyczką na białej rozetce:

niedziela, 27 stycznia 2013

Dzisiaj miałam twórczy dzień... i jakże mnie to cieszy. I nie mogłam nie pokazać Wam przynajmniej jednego owocu moich dzisiejszych odprężających prac. Oto ostatnia karta, którą przed chwileczką skończyłam... zatem świeżutka, z nowymi wstążeczkami i kwiatuszkami z wakcyjnego candy wygranego w Epoce Papierowej.

Pozdrawiam!

środa, 23 stycznia 2013

I jeszcze jedna praca:

Witam po krótkiej przerwie...

Ostatnio jestem bardzo zabiegana i tak nawet nie miałam czasu wrzucić ostatnich prac z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Zatem oto praca:

środa, 16 stycznia 2013

W dniu dzisiejszym przedstawiam Wam karteczkę dla Babci Janiny, wykonaną na zamówienie znajomej Brata. Takie prace sprawiają mi wiele radości. Szczególnie jeśli będą się podobać zamawiającym jak i tym, do których ta karta trafi. Jakaś cząstką mnie wędruje z Nią. Oj tak... zatem w pewnym stopniu przyłączam się do życzeń. Zobaczcie zatem jak wygląda ta praca. I już niedługo kolejne bo jeszcze sporo zamówień czeka na mnie w kalendarzu.

21:18, beatowynik , Inne
Link Komentarze (1) »
wtorek, 15 stycznia 2013

Tym razem dla Dziadziusia:

21:18, beatowynik , Inne
Link Dodaj komentarz »

Dziś Was również nie zaskoczę... kolejne prace z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jednakże liczę, że się będą podobać.

21:14, beatowynik , Inne
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 14 stycznia 2013

I tak kolejna karta z łososiowymi kwiatuszkami. Ostatnio polubiłam te kwiatuszki i często je wykorzystuje jak widać. Mam nadzieje, że praca się będzie podobać. Już niebawem kolejne...

niedziela, 13 stycznia 2013

Witam serdecznie w niedzielny wieczór...

W ostatnich dniach wiele się dzieje w moim życiu. Jednakże mimo to staram się znaleźć czas na przyjemności. I taką oto małą przyjemnością dla mnie jest oddanie się pasji tworzenia i oto efekt - pierwsza karta z okazji Dnia Babci:

22:05, beatowynik , Inne
Link Komentarze (1) »
czwartek, 10 stycznia 2013

Pełną parą prace ruszyły i tak też powstała praca dla wnuczki mojej sąsiadki. Kartę wykonałam według podobnego schematu co poprzednia, ale jest ona w kolorach fioletu, różu oraz łososiu. Co wy na to?

Tagi: urodziny
14:21, beatowynik , Urodzinowe
Link Komentarze (1) »

Witam serdecznie w tym Nowym 2013 Roku!

I tak oto nadszedł czas rozpocząć kolejny, miejmy nadzieję bardzo twórczy rok. Tego życzę sobie i innymi, nie tylko tym związanym z pracami rękodzielniczymi. Ja osobiście liczę, iż ten rok będzie dla mnie dużo lepszy niż ten poprzedni. Życzyłabym sobie, swoimi bliskim i Wam odwiedzającym dużo zdrowia w Nowym Roku, wielu szczęśliwych i pogodnych dni, realizacji swych planów i marzeń, wielu sukcesów w pracy zawodowej ale i w życiu osobistym. Dla mnie ten rok niesie ze sobą kilka sporych zmian... miejmy nadzieje pozytywnych! Zatem czas, START.

I na dobry początek praca urodzinowa:

Tagi

tekst
Zapraszam do zabawy!


O sobie:
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i plastyki, świeżo po studiach i w ich trakcie, ciągle zabiegana,
a jednak znajdująca czas na przyjemności... i przede wszystkim, od ponad roku pochłonięta pasją tworzenia...
kontakt: Beata Pieprzyk - majcherczyk.b@gmail.com
lub kartkownia.art@gmail.com


Uwaga!
Wszystkie prace umieszczone na niniejszym blogu są tylko i wyłącznie moją własnością. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie w jakikolwiek sposób zdjęć, tekstów bez wyrażenia mojej zgody jest niedozwolone!


Wyróżnienia:


Od Ani z Papierowego blogu


Od Handemande, czyli moja przygoda z biżuterią


Zakupuję u:

teksttekst

Polecam katalog blogów

tekst

Polecam:

tekst


Candy:

tekst
31.01.2014
tekst
31.01.2014