Blog > Komentarze do wpisu

Ślubnie

Dzień dobry wszystkim w maju... Co prawda dziś już 4 maja, a mnie tu chwilę nie było, tym razem już z powodu majówki :) Spędzona jakby trochę poza domem. Chyba wszyscy się ze mną zgodzą, że przy urlopie nie myśli się o pracy i wszystkich innych zajęciach :P Choć ja muszę przyznać, że za quillingiem tęsknie... i nie mogę się doczekać powrotu do mojego artystycznego nieładu!

Jednakże czas na kartkę. Poniżej zamieszczam zdjęcie, karta ślubna wykonana na kolejne specjalne zamówienie dobrej znajomej :D Kolorystykę pracy oparłam na bieli, srebrze i czerwieni. Centralne miejsce karty zajmuje piekne, czerwone, atłasowe serduszko. Obok umieściłam po jedej czerwonej różyczce z kilkoma listeczkami i łodyżkami. W środku życzenia... hmm w sumie o tym nigdy nie piszę, ale każda moja praca ma "w sobie" życzenia, nadrukowane, bądź wykonaną przeze mnie wkładkę. Postaram się wykonać kilka zdjęć przy najbliższej okazji i będę je również zamieszczać przy następnych wpisach. A teraz już pozdrawiam i życzę udanego weekendu i równie cudnej pogody, jaką ostatnio możemy się cieszyć. Pozdrawiam.

piątek, 04 maja 2012, beatowynik
Tagi: ślub

Polecane wpisy


tekst
Zapraszam do zabawy!


O sobie:
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i plastyki, świeżo po studiach i w ich trakcie, ciągle zabiegana,
a jednak znajdująca czas na przyjemności... i przede wszystkim, od ponad roku pochłonięta pasją tworzenia...
kontakt: Beata Pieprzyk - majcherczyk.b@gmail.com
lub kartkownia.art@gmail.com


Uwaga!
Wszystkie prace umieszczone na niniejszym blogu są tylko i wyłącznie moją własnością. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie i przetwarzanie w jakikolwiek sposób zdjęć, tekstów bez wyrażenia mojej zgody jest niedozwolone!


Wyróżnienia:


Od Ani z Papierowego blogu


Od Handemande, czyli moja przygoda z biżuterią


Zakupuję u:

teksttekst

Polecam katalog blogów

tekst

Polecam:

tekst


Candy:

tekst
31.01.2014
tekst
31.01.2014